Görünen Adam

YouTube’da yayınlanan ve ilk yerli dijital dizilerden bir tanesi olan Görünen Adam; aynı zamanda da özgün hikayesiyle de ilgi çeken bir yapım olarak adlandırılmaktadır. Herkesin görünmez olduğu bir dünyada aksilik yaşayan ve görünür hale gelen Kurtuluş’un başından geçen olaylar dizisi bu dizi içerisinde lanse edilmektedir. Kötü karakter Eşref Şerif ile girdiği mücadeleyi kazanarak; hem sevdiği kız olan İpek’i elde edecek hem de eski görünmeyen hayatına dönüş yapacak olan Kurtuluş’un en büyük destekçisi yakın arkadaşı İsfendiyar olacaktır. İsfendiyar ile Kurtuluş’un maceraları; normal iki insanın neler başarabileceğinin de en büyük göstergesi olarak Görünen Adam içerisinde işlenen ana konu olarak ifade ediliyor. Hikayesi kadar farklı bir dünyayı yerli dizi severlere sunması bakımından da ön planda yer alan bir proje olarak kendini gösteriyor.
Görünen Adam adlı dizi, Onur Ünlü’nün senaryosunu yazıp yönettiği bir proje olarak da kendini gösteriyor. Geleceğe ve geçmişe gidilen bu hikaye içerisinde aynayla farklı boyutlara geçecek olan iki ana karakterin yaşadıklarından söz ediliyor. Görünen Adam’da bambaşka bir evrenin kapıları dizi izleyici kitlesine açılırken, Kurtuluş’un maceralarıyla beraber; İstanbul’a farklı bir boyut sağlandığı da görülebiliyor. Bu yapım son derecede keyifli ve ilgi çeken maceralarıyla herkesin izleyebileceği bir yapıda yer almasıyla da beğeni toplayan projeler arasında seyrediyor.
Görünen Adam adlı dizi içerisinde Erkan Kolçak Köstendil ve Osman Sonant gibi isimler başrollerde yer alarak; etkileyici bir performans sunabiliyorlar. Aynı zamanda da diğer karakterlerin de etkileyici bir oyunculuk sunabilmesi Görünen Adam’ın bambaşka bir dizi olduğunun da göstergesi olabiliyor. Farklı bir dünyayı işleyen bu dizi, görünmeyen karakterlerin etkili cast seçimiyle beraber muazzam bir proje olarak adından söz ettiriyor. Aynı zamanda da yerli izleyici kitlesine 10 bölümlük mini bir sinema filmi olarak da gelebiliyor. Her bölümü ortalama 10’ar dakikalık biçimlerde izleyicilere sunulan bu yapım içerisinde herhangi bir hikaye kopukluğu görülmesi söz konusu olmuyor. Görünen Adam’ın tam anlamıyla muazzam bir etki yarattığı da bilinen bir unsur olarak ifade ediliyor.