Tales of The City

Armistead Maupin’in aynı isimli kitabından uyarlanarak; dizi severlere farklı bir hikaye biçiminde sunulan Tales of the City adlı yapım içerisinde ilgi çeken bir konu işleniyor. Tales of the City adlı yapımda oyuncu kadrosunda yer alan başrol oyuncuları da bu dizinin ilgi görmesinde önemli bir yapıda bulunuyor. Laura Linney ve Ellen Page gibi isimlerin yer aldığı bu dizi projesi içerisinde farklı bir hayat çizmek isteyen kadınların hikayesinden söz ediliyor. Kadınların ailesi ve kariyeri arasında kalarak bu noktada büyük bir ikilemde kalması gibi bir durum etkili bir şekilde işleniyor. Tales of the City adlı dizi bu yüzden dizi severlerin yönelebileceği bir yapım olarak adlandırılıyor.
Tales of the City adlı dizi içerisinde Laura Linney’in kariyerine odaklanmak adına 20 yıl önce geride bıraktığı kızı Shawna ve eski kocası Brian’ın yanına gelmesiyle beraber gelişen olaylar dizisinden söz ediliyor. Laura Linney’in canlandırdığı Mary Ann karakteri; kariyerinde her ne kadar başarılı olsa da aile yaşantısına özlem duyan biridir. Bundan ötürü ailesine geri dönüş yapmayı kafasına koymuştur. Ancak bu gelişme kızı ve eski kocasının hayatının seyrini bir anda değiştirecektir. Her iki taraf için de dramatik ve fazlasıyla zorlu olaylar yaşanabilecek ve genel olarak da ilgi çeken bir dizi projesi olarak da adından söz ettiren bir yapım olarak görülebilecektir.
Tales of the City adlı dizi içerisinde genel olarak orta yaş krizini zor şartlarda geçiren Mary Ann adlı karakter üzerine yoğunlaşılıyor. Tales of the City adlı dizide farklı bir arayış içerisinde yer alan Mary Ann karakteri, zaman içinde yeni tanıştığı şehrin de büyüsüne kapılarak; kendinde de farklılaşma çabasını görebilecektir. Bundan dolayı da Tales of the City adlı dizinin hikayesi her zaman cazip gelebilecek ve genelde dram konusunun işlenmiş olmasına rağmen; her kesimden izleyiciyi çekebilecek türde bir yapım olarak adlandırılacaktır. Tales of the City adlı dizi dram dizilerini tercih eden kişiler için önemli bir yapım olarak kendini gösterebilecektir.