The Kidding

The Kidding adlı dizi içerisinde komedi ve dram ögelerini içeren bir hikayeyi kapsamakta olup; bu anlamda da ilgi çeken dizi projelerinden bir tanesi olarak görülebilmektedir. The Kidding adlı dizi içerisinde yer alan Jeff karakterinin televizyon dünyasında bir nesli büyüten Mr.Pickles olarak yer alması bir anda gelişen olaylardan sonra kendisini geri çekmesine neden oluyor. Oğlunu kaybeden Jeff; bir anlık buhran içerisine girse de bu buhrana rağmen televizyon hayatına devam etmek durumundadır. Ancak bu hayat kapsamında kendini bambaşka bir konumda bulacak ve hayatın ne kadar değişken olduğunu anlaması durumu da hayatını giderek daha da kötüleştirmesine neden olacaktır.
Son derecede zengin olan ve ailesiyle dizi başında ideal bir yaşam süren Jeff; oğlunun ölümü ve ailesinin dağılması sonrasında yaşadıklarını The Kidding içerisinde göstermektedir. Jim Carrey gibi usta bir aktörün hayat verdiği Jeff, son derecede iyi bir biçimde işlenerek önemli bir dizinin başrolü olarak ön planda seyreden bir yapım olarak da ifade edilmektedir. Dram ve komedi unsurlarını başarılı bir biçimde de işleyerek; ne kadar önemli bir konumda bir projenin parçası olduğunu da gösterebilmektedir. Bu projenin ne kadar başarılı olduğunun da en büyük etkisi olarak Jim Carrey isminin olduğu söylenebilmektedir. Jim Carrey ile The Kidding adlı dizinin oldukça başarılı bir proje olduğu da hissedilebilmektedir.
The Kidding adlı dizi; Jim Carrey’in yanı sıra Frank Langella ve Judy Greer gibi isimleri de kapsamaktadır. Televizyon dünyasının altında yatan bir dram öyküsünün işlendiği bu dizi projesinin yönetmeni olarak ise Dave Holstein ismi kendini göstermektedir. Cast ve yönetmen konusunda başarılı tercihler; bu basit konunun ne kadar işlevsel bir hale geldiği de görülebilmektedir. İkinci sezonuyla beraber dizi izleyici kitlesini daha da geliştiren The Kidding adlı yapım, son zamanlardaki en iyi projeler arasında sayılabilmektedir. Bu yapım, ilgi görmekle beraber Dünya genelinde de beğeni toplayarak; başarılı performansları içeren bir dizi projesi olarak da adlandırılmaktadır. Aynı zamanda da ne kadar başarılı bir yapım olduğunu da kanıtlamaktadır.