The Other Two

Şu anda ilk sezonu yayınlanan The Other Two adlı dizisi 10 bölümüyle ilgi çeken oyunculukları ve senaryosuyla beğeni toplayan bir dizi projesi olarak adlandırılıyor. Bu dizinin senaristleri aynı zamanda da Saturday Night Live’ın metin yazarları olan Sarah Schneider ve Chris Kelly olmasından ötürü de bu diziye olan ilginin arttığı söylenebiliyor. The Other Two adlı dizinin yapımcısı olarak da Lorne Micheals ve Daniel Hank isimleri öne çıkıyor. Bu dizinin yönetmenliği ise Chris Kelly tarafından gerçekleştiriliyor. Filmin genel konusu ise sosyal medya fenomeni olarak yükselişe geçen karakterlerin hayatlarında var olan değişimler ideal bir biçimde işleniyor.
20 dakikalık bölümler halinde dizi izleyicilerine sunulan The Other Two adlı dizi kapsamında; ana karakterlerin zaman içerisinde değişimlerinden söz ediliyor. Başarılı bir aktör olan Cary’nin yanı sıra Cary’nin eski dansçı kız kardeşi Brooke ve erkek kardeşleri Chase’in yaşadıklarından The Other Two adlı yapımda söz ediliyor. Bu üç kişinin zaman içerisindeki değişimleri ve birbirlerine olan tepkiler The Other Two adlı yapım içerisinde sık sık işlenen bir konu olarak kendini gösteriyor. The Other Two adlı dizi içerisindeki bu işleyiş; ilgi çeken bir konu olarak adından söz ettiriyor. The Other Two adlı dizi içerisinde olayların şekillenmesi ile beraber kardeşler arasında sıkıntılı süreçlerin yaşanabileceği de gözden kaçmayan bir detay olabiliyor.
The Other Two adlı dizi içerisinde Cary ve Brooke’un 13 yaşındaki kardeşleri Chase’in sosyal medya fenomeni olmasıyla beraber yaşanan olaylardan söz ediliyor. Sosyal medya fenomeni olan Chase’in kitlesi her geçen gün artıyor. Bu yüzden Chase’te belli bir değişim kendini gösteriyor. Chase’in gelişimi iki kardeşinin kıskançlık içerisine girmesine neden oluyor. Kendileri bu sektörde başarılı olmamasına rağmen; kardeşlerinde bu durumu görebilmeleri büyük bir kaos ortamına mahal verebiliyor. Komedi türünde var olan The Other Two adlı dizi içerisinde bu üç kardeş arasında geçen olaylar konu ediniliyor. Dizinin temel konusu sayesinde keyifli zamanlar geçirilebilecek bir yapım adından söz ettirebilen bir proje olarak da adlandırılıyor.