The Witcher

Bilimkurgu ve aksiyon türündeki bir yapım olarak kendini gösteren The Witcher adlı proje içerisinde ilgi çeken senaryo ve oyunculukları görebilmek mümkün oluyor. Bu dizi, insanların, cücelerin ve elflerin yüzyıllar süren savaş sonrasında barış dönemine girmeleri ve bu süreç içerisinde meydana gelen gelişmelerden bahsediliyor. The Witcher adlı dizi içerisinde Rivialı Geralt karakterinin gözünden bu süreç önemli ölçüde işleniyor. Farklı bir yaşantıya sahip olan dünya içerisinde Rivialı Geralt’ın amaçları doğrultusunda sürdürdüğü yaşantısından da bahsediliyor. Yeniden savaşa neden olan sebepleri bulma durumu da Rivialı Geralt’a düşer. Acımasız bir suikastçı olan Rivialı Geralt; tüm dünyanın kaderini değiştirecek olan kehanetin gerçekleştiğini haber alacak ve harekete geçecektir.
The Witcher adlı dizi filmi, hem oyun hem de kitap serisi olarak önceki zamanlarda hayran kitlesi oluşturdu. Bu hayran kitlesine son olarak aynı isimli dizinin sunulması da ilgi çeken bir hareket haline geldi. Son olarak Superman rolüyle izlediğimiz Henry Cavill’in Rivialı Geralt rolünü üstlendiği The Witcher adlı dizi içerisinde aynı zamanda da Freya Allan ve Anya Chalotra gibi isimler yer alıyor. Macera ve fantastik ögeleri içeren bu dizi; Netflix platformunda dizi meraklılarına eriştiriliyor. Lauren Schmidt Hissrich’in de The Witcher’ın yönetmenlik görevini üstlenerek; bu konuda başarılı bir performans sergiliyor. Takdir toplayan bir yapım olarak da adından söz ettiren bir proje olarak kendini gösteriyor.
The Witcher adlı dizi içerisinde farklı bir fantastik dünyadan bahsediliyor. Elf, cüce ve insanlardan oluşan bu dünya görsel efektleriyle dizi severlerin ilgisini çekebilecek türde bir yapımın içerisinde yer alıyor. Rivialı Geralt’ın maceralarıyla bu farklı dünyanın gözler önüne serilmesi söz konusu olabiliyor. Savaşla beraber bu dünyanın hızlı değişiminden de bahsediliyor. Savaşı bitirmek için kehanetler doğrultusunda hareket eden Rivialı Geralt’ın yaşadıkları başarılı bir biçimde The Witcher adlı dizi içerisinde lanse ediliyor. Oldukça büyük bir hayran kitlesine sahip olan bu yapım, ilgi çeken ve 2019’un en başarılı yapımları arasında kendini gösteren bir dizi olarak adından sık sık söz ettiriyor.