dizi

“Rambo: Last Blood” Filminden Poster Geldi – Haberler

“Rambo: Last Blood” filminden poster yayınlandı.

Merakla beklediğimiz Rambo: Son Kan filminden yeni bir poster sinema severlerin beğenisine sunuldu. Siyah-beyaz olan posterde rolüyle bütünleşmiş oln emektar oyuncu Sylvester Stallone’yi görüyoruz. Balboa Productions tarafından geliştirilen “Rambo: Son Kan” devam filmi ile birlikte Sylvester Stallone, Rocky ile birlikte ikonikleşen rollerinden biri olan Rambo karakterine geri dönüyor.

“Rambo: Last Blood” filminin konusu; Eski bir asker olan John Rambo’yu Arizona’daki bir çiftlikte yaşarken yoğun bir şekilde Travma Sonrası Stres Bozukluğu ile baş etmeye çalışıyordur. Bulabildiği her yerde gündelik iş bulmaya çalışan ve hayatını idame ettirmeye çalışan Rambo, beladan uzak durmaya çabalamaktadır. Ancak günün birinde arkadaşı ve emlak müdürü Maria’dan aldığı haber bu durumu değiştirir. Maria’nın torunu bir parti için Meksika sınırını geçtikten sonra kaybolmuştur. Bu yüzden John, gençleri bulmak için sınırın güneyini dolaşır. Bu görev, Rambo’nun bir insan kaçakçılığı çetesini ortaya çıkarmasıyla birlikte oldukça tehlikeli bir hal alır. Rambo adaleti sağlamak için üvey kız kardeşi de kaçırılan bir gazeteci ile birlikte çalışmaya başlar. Rambo kaçırılan kızları kurtarmak ve acımasız bir suç liderini dize getirmek için bütün yeteneklerini kullanmak zorundadır…
Sinemanın klasikleri arasında yer alan Rocky serisi, Creed filmleri, Kaçış Planı serisi gibi filmlerle efsaneleşen Altın Küre ödüllü oyuncu Sylvester Stallone’un başrolünde yer aldığı ikonik seriyi yeniden dirilten yeni devam halkasında yer alan oyuncular arasında “Faking It” ve “The Fosters” dizilerinden tanıdığımız genç yıldız Yvette Monreal ve Goya ödüllü İspanyol aktris Paz Vega,  “Karanlık Sular”, “Demir Yumruk” ve “Cennette Sorun Var” gibi filmlerde izlediğimiz İspanyol aktör Oscar Jaenada, Louis Mandylor ve Sheila Shah gibi isimler bulunuyor. Filmin kötü adamı ise “Snowfall” dizisinde ve Dan Fogelman imzalı “Life Itself” filminde izlediğimiz Sergio Peris-Mencheta olacak.
Filmin yönetmen koltuğuna Apokalipto, Man on Fire, Get The Gringo gibi yapımlarda yardımcı yönetmenlik yapan Adrian Grunberg geçiyor. Absentia, South Beach gibi yapımların senaryosunu üstlenen Matthew Cirulnick ile Sylvester Stallone filmin senaryosunu kaleme alan isimler…
“Rambo: Son Kan” filmi Amerika’yla birlikte aynı tarihte 20 Eylül tarihinde Türkiye’deki seyircilerinin karşısına çıkacak.

The post “Rambo: Last Blood” Filminden Poster Geldi – Haberler appeared first on DiziBey.