dizi

Jennifer Lopez’li “Hustlers”dan Poster Var! – Haberler

Bol yıldızlı “Hustlers” filminin renkli posteri yayınlandı.

Jennifer Lopez’in başrolünde yer aldığı yıldız kadrolu Hustlers’dan bir poster yayınlandı. Filmin zengin oyuncu kadrosunun yer aldığı poster neon renkleriyle göz kamaştırıyor. Seeking a Friend for the End of the World, New Girl, Karışma Anne! gibi yapımların yönetmenliğini üstlenen Lorene Scafaria’nın yönetmen koltuğuna oturduğu filmin fragmanında striptiz klübünde çalışan üç kadının Wall Street’i soyma planlarına tanıklık ediyoruz.
Filmin başrollerdeki kadın ekibini; elebaşı Ramona olarak pop müziğin yönünü belirleyen şarkılarıyla 2000’li yılların en önemli kadını haline gelen Latin sanatçı ve oyuncu Jennifer Lopez çekerken, striptizci ekibin geri kalanını ise; son olarak gişe rekoru kıran Crazy Rich Asians’ta gördüğümüz başarılı oyuncu Constance Wu, ödüllü dizi The Handmaid’s Tale’den hatırlayacağımız Madeline Brewer, fenomen olan Riverdale serisinin güzel yıldızı Lili Reinhart, Grammy ödüllü rap sanatçısı Cardi B, 2013 yılında keşfedildiğinden beri dünyayı kasıp kavuran sanatçı Lizzo, Transparent dizisinin Shea’sı Trace Lysette ve güzel oyuncu Keke Palmer oluşturuyor. Hollywood ve müzik camiasının önde gelen kadınlarına ek olarak kadroda Oscar ödüllü Mercedes Ruehl ve Jason Bourne serisinden hatırladığımız Julia Stiles da yer alıyor.

Gerçek bir hikayeden ilham alınarak hayata geçirilen ve uzun süredir merakla beklenen yıldız kadrolu film, striptiz kulübü çalışanların giriştiği bir dolandırıcılık planını işliyor. Ramona, Destiny ve Diamond bir gün Wall Street’te çalışan müşterilerini soyma kararı alır. Bunun bir çeşit anahtara sahip olarak banka soymak olduğunu düşünür ve harekete geçmeye başlarlar.
Yönetmen Scafaria, bilindiği kadarıyla filmin senaryosunu Jessica Pressler’ın 2015 yılında The Cut’ta yayınladığı bir haberden ilham alarak kaleme aldı. Dram-komedi türündeki “Hustlers” filminin ülkemizdeki izleyicileriyle 13 Eylül 2019 tarihinde sinemalarda buluşması bekleniyor.

The post Jennifer Lopez’li “Hustlers”dan Poster Var! – Haberler appeared first on DiziBey.