Uncategorized

“Halloween Kills” ile Lonnie Elam Geri Dönüyor! – Haberler


“Halloween Kills” bir orijinal karakteri daha geri getiriyor.

Halloween Kills ile serinin bir orijinal karakteri daha geri dönüyor. Yönetmen David Gordon Green ve ortak senaryo yazarı Danny McBride, 1978 tarihli orijinal filmde karşımıza çıkan Lonnie Elam’ı seriye geri döndürüyorlar. Karakteri canlandırması için Tepedeki Ev dizisinden hatırlayacağımız Robert Longstreet ile anlaşmaya varıldı. Orijinal filmde Brent Le Page tarafından canlandırılan Lonnie, Tommy Doyle’a zorbalık eden çocuklardan biriydi.

Cadılar Bayramı filmiyle bir kez daha Michael Myers karakterinin beyaz perdeye taşınmasının ardından, devam filminin çekileceği resmi olarak duyuruldu. Katil Michael Myers’ı gördüğümüz birçok Halloween filmi bulunuyordu, ancak 2018 yılında gösterime giren film, eleştirmenlerin beğenisi de kazanmayı başarmıştı. Filmin başarısının ardından seriye iki yeni devam filmi daha geleceği açıklandı. Sıradaki devam filmi olan “Halloween Kills”, Michael Myers dehşetini tekrar beyaz perdeye taşıyacak.

Geçtiğimiz günlerde orijinal Halloween filminde Lindsey Wallace’a hayat veren güzel oyuncu Kyle Richards’ın serinin devam halkası olan “Halloween Kills”in oyuncu kadrosuna katıldığı resmi olarak duyuruldu. İlk filmde henüz bir çocuk olan Richards, aynı rol ile karşımıza çıkacak. Lindsey, Laurie’nin bakıcılığını yaptığı çocuklardan biriydi. Karakter aynı zamanda Rob Zombie’nin 2007 yapımı uyarlamasında da yer almıştı. Laurie’nin bakıcısı olduğu bir diğer çocuk olan Tommy Doyle’u canlandıran Anthony Michael Hall’un da filmde yer alacağı duyuruldu. Bilindiği üzere Tommy karakterinin yetişkin halini daha önce Paul Rudd canlandırmıştı. Ancak oyuncu fazlasıyla yoğun olduğu için, orijinal filmdeki isme yer verilmesinde karar kılındı. Halloween Kills filmi için bir kez daha Jamie Lee Curtis, Judy Greer, Nick Castle, Andi Matichak gibi isimler karşımıza çıkacak

“Halloween Kills”in konusu henüz açıklanmasa da yönetmenin elinde bir senaryonun olduğu bilinenler arasında yer alıyor. Dünya çapında 250 milyon dolarlık gişe hasılatı elde eden ve böylece korkunun bir türü olan slasher filmleri kategorisinde en yüksek gişe hasılatını yapan film ünvanına kavuşan “Cadılar Bayramı”nın devam filmi, 16 Ekim 2020 tarihinde izleyicileriyle buluşmuş olacak.

Halloween Kills’in konusu henüz açıklanmasa da yönetmenin elinde bir senaryonun olduğu bilinenler arasında yer alıyor. Dünya çapında 250 milyon dolarlık gişe hasılatı elde eden ve böylece korkunun bir türü olan slasher filmleri kategorisinde en yüksek gişe hasılatını yapan film ünvanına kavuşan Halloween, 16 Ekim 2020 tarihinde izleyicileriyle buluşmuş olacak.

The post “Halloween Kills” ile Lonnie Elam Geri Dönüyor! – Haberler appeared first on DiziBey.Source link

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir