Carnival Row

Carnival Row adlı dizi dram, fantastik ve polisiye türünde şekillenerek; ilgi çeken bir senaryoya sahip olmasıyla adından söz ettiriyor. Farklı bir dünyayı ele alan bu yapım, göz dolduran bir olay örgüsüne de sahip olmasıyla kendini gösteriyor. Carnival Row dizisi içerisinde gelecekte yaşayan insanların farklı bir dünya doğrultusunda hayatlarını idame ettirmesi söz konusu oluyor. Burgue isimli şehirde geçen Carnival Row adlı hikayenin içerisinde her türlü yaratık da bu şehir içerisinde yer alıyor. Ancak bir seri katilin faaliyetlerini göstermeye başlamasıyla beraber; ana karakterlerin cinayetleri önlemek ve birbirleri arasındaki ilişkiyi geliştirmek adına harekete geçmelerinden söz edilen bir yapım olarak adından söz ettiriyor.
Carnival Row adlı dizi kapsamında ilgi çeken sadece olay örgüsü olarak öne çıkmıyor. Aynı zamanda da Carnival Row dizisi içerisinde görev alan kişilerin de bu diziye olan etkisi olabildiğinden daha fazla olarak adlandırılmaktadır. Başarılı yönetmen Guillermo del Toro’nun da bu yapım içerisinde yer aldığı söylenebilmektedir. Aynı zamanda da Carnival Row adlı dizinin senaristi de ilgi çeken bir isim olarak öne çıkmaktadır. Carnival Row adlı dizinin senaryosunu tasarlayan isim aynı zamanda da The 4400’ün de senaryosunu yazan Rene Echeverria olarak kendini gösteriyor. Uzman kişilerin elinden çıkan Carnival Row adlı dizi son zamanlarda ikinci sezonuyla aktif bir biçimde kabul görüyor.
Fantastik ve gizemli bir dünyanın kapıları Carnival Row dahilinde öne çıkan bir hikaye olarak kendini gösteriyor. Carnival Row dizisinde farklı bir evreni görebilmek ve izleyicilerin karşısına çıkarabilmek için etkili bir hikaye gündeme gelebiliyor. Carnival Row kapsamında Orlando Bloom ve Cara Deleveringe gibi başrol oyuncularını içeren bir dizi olarak kendini gösteriyor. Carnival Row dizisinin başarılı olmasında bu etken de ön planda seyrediyor. Her dizi severin aradığı kriterlere uygun olan Carnival Row; ikinci sezonuyla da ilgi çeken bir yapıda gündemde kalıyor. Dizi izleyicilerinin aradıkları diziyi bulmaları ve bu konuda Carnival Row adlı yapımı tercih etmeleri, bu dizinin ne kadar kaliteli bir yapım olduğunu gösteren temel sebepler arasında yer alıyor.