The Boyz

2019 yılının en gözde dizileri arasında yer alan The Boyz adlı yapım kapsamında süper kahramanlara farklı bir bakış açısı getiriliyor. Süper kahramanların hayatlarının normal insanlardan herhangi bir farkının olmadığı bu yapım içerisindeki hikayede başarılı bir şekilde lanse ediliyor. Aynı zamanda da tüm karakterlerin zaman içerisinde hayatlarının olumsuz yöne doğru şekillenmesi de baz alınan bir olay örgüsü olarak kendini gösteriyor. Karakterlerin şöhretlerini kötüye kullanmaları ve zaman içerisinde iyilikten olan tavırlarını değiştirmeleri bu dizi içerisinde başarılı bir şekilde işleniyor. Bu tip karakterleri ortadan kaldırmak adına toplanan The Boys grubu da zaman içerisinde başkalaşım geçirecek ve kendilerini de süper kahramanlık ile dünyanın gerçekleri ile kalmış bir vaziyette bulacaktırlar.
The Boys adlı dizide süper kahramanların da birer insan olduğu aktarılmaktadır. Onların da spikolojik problemler yaşayabilecekleri ve hayatları her zaman mükemmel olmayacağı gibi konulara aktif olarak yer verilecektir. Bu film içerisinde senaryo kadar oyuncu kadrosu ve teknik ekip de ilgi çeken bir tarafta bulunacaktır. Eric Kripke gibi başarılı bir senaristin kaleminden çıkan bir yapım olarak kendini gösteriyor. Supernatural dizisinin de yaratıcısı olarak tanınan Eric Kripke, aynı performansını bu dizide de ortaya koymuşa benziyor. Bu dizinin yönetmenleri olarak ise evan Goldberg ile Seth Rogen öne çıkan isimler olarak kendilerini gösteriyor.
The Boys adlı 2019 yılında ilk sezonuyla seyircilerin karşısına çıkan yapımda oyuncu kadrosu da fazlasıyla dikkat çekiyor. Başrolde olan Karl Urban ile Jack Quaid isimleri başarılı performanslarıyla adeta diziyi tek başlarına taşıyorlar. Bir yandan kötü kahramanlarla mücadele ederken, diğer yandan kendi özel hayatlarında var olan problemlerle ciddi bir münakaşa içerisine girdikleri dizi içerisinde görülebiliyor. Şimdilik sadece ilk sezonuyla izleyicilerin karşısına çıkan bu yapım, herkesten tam puan alarak; var olan beklentileri başarılı bir şekilde karşılamışa benziyor. Dizinin bilimkurgu ve aksiyon ögelerine yer vermesinin yanı sıra dramatik olaylar üzerinde de durması; alanındaki farklı bir yapım olmasını sağlayan temel bir etken olarak kendisini gösteren bir yapım olmasında öne çıkıyor.