Çocuk

Karasu ailesinin son derece yolunda giden bir hayatları vardır. Asiye Hanım ise ailede en fazla söz sahibi olan isimdir. Asiye Hanım’ın bu güne kadar herkesten saklamış olduğu çok büyük bir sırrı bulunuyor. Yıllar önce gelini olan Şule’nin kucağına vermiş olduğu bebek herkesten saklamış olduğu ve kimsenin düşünmediği gayri meşru çocuğu olan Hasan’ın oğludur.
Şule kendi oğlunu doğurduktan sonra beş senedir kendi evladı gibi bakmış olduğu Efe ise gözüne artık fazla gelmeye başlar. Ali Kemal ise çocuğun kendisine ait olmadığından habersizdir ve karısının Efe’ye karşı bu kadar ilgisiz olmasına artık tepki göstermeye başlar. Şule bu evrede Efe’den kurtulabilmek için gözünü karartır ve yanlış adım atar. Efe’nin gerçek annesi olan Akça, Şule’nin yaptığı bu yanlışlık yüzünden tekrar hayatlarına gider. Bu yüzden Asiye için de büyük tehlike çanları çalmaya başlayacaktır.
Hasan ise oğlunun hala yaşamış olduğundan habersiz şekilde hayatına devam etmektedir. Fakat Akça ile beraber Asiye’nin adeta bir kale gibi gördüğü ve bu şekilde koruduğu köşküne girmesi an meselesi olarak görülmektedir. Asiye’nin Akça’yı istememesinin sebebi ise; Akça’nın hayat kadını olan bir kadının kızı olmasıdır. Akça ise oğluna daha iyi bir gelecek sunmak için onu zengin aileye vermek ister.
Çocuk Dizisi Oyuncuları
Çocuk dizisinin yönetmen koltuğunda usta yönetmen Serkan Birinci oturmaktadır. Dizinin yapımını ise 1441 Productions üstlenmiştir. Senaryosu ise Nazlı Sunlu Kaçan, Hilal Yıldız ve Yekta Torun tarafından kaleme alınmıştır. Dizinin yönetmen, senaryo ve yapım ekibi kadrosunun bu noktada başarılı olması ortaya çıkan projenin de son derece başarılı bir proje olmasını sağlamaktadır. Dizideki oyuncuların performansları da izleyiciler tarafından beğeni toplamıştır. Dizinin oyuncu kadrosu ise şu şekildedir:
-Nazan Kesal: Asiye Karasu
İsmail Hacıoğlu: Hasan Çetin
-Serhat Teoman: Ali Kemal Karasu
-Merve Çağıran: Akça Yılmaz
-Ceyda Ateş Toplusoy: Şule Karasu
-Kenan Acar: Murat Karasu
-Nimet İyigün: Emine Yılmaz
-Okday Korunan : Osman Şahin
-Selda Aktuna: Melek Şahin
-Mehmet Emin Güney: Efe Karasu
-Aylin Aras: Ayşe Şahin